Vrijdag Tennis Gemengd dubbel 17+

2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

1e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 17 mei
1
BEEKHUIZEN 1
3
DIDAM 2
2
EERBEEK 3
2
PRESIKHAAF 1
1
ZEVENAAR 1
3
DOESBURG 1
Vrijdag 26 april
3
DOESBURG 1
1
EERBEEK 3
4
PRESIKHAAF 1
0
BEEKHUIZEN 1
2
ZEVENAAR 1
2
DIDAM 2

Wedstrijdschema

GD 17+ vrijdagavond 2e klasse
T.V. Didam 2
Thuis
31-05-2024 19:00
Nr. 14078623
Baansoort: Roodzand kunstgras
T.V. Presikhaaf 1
GD 17+ vrijdagavond 2e klasse
Uit
14-06-2024 19:00
Nr. 14140481
Baansoort: Gravel

Poule stand (1e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DOESBURG 13300939
2.PRESIKHAAF 13210939
3.EERBEEK 34121979
4.DIDAM 23111666
5.ZEVENAAR 13021575
6.BEEKHUIZEN 140042142

Spelers (4)