Vrijdag Tennis Gemengd dubbel 17+

2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

3e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 14 juni
0
BEEKHUIZEN 1
0
ZEVENAAR 1
4
PRESIKHAAF 1
0
DOESBURG 1
0
DIDAM 2
4
EERBEEK 3
Vrijdag 31 mei
2
DOESBURG 1
2
DIDAM 2
4
EERBEEK 3
0
BEEKHUIZEN 1
1
ZEVENAAR 1
3
PRESIKHAAF 1
Vrijdag 17 mei
1
BEEKHUIZEN 1
3
DIDAM 2
2
EERBEEK 3
2
PRESIKHAAF 1
1
ZEVENAAR 1
3
DOESBURG 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.PRESIKHAAF 1541016416
2.EERBEEK 3522113713
3.DOESBURG 1531111911
4.DIDAM 251228128
5.ZEVENAAR 140226106
6.BEEKHUIZEN 140042142

Spelers (4)