Zaterdag Tennis gemengd 2 (4e klasse)

4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag

4e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 18 mei
0
BEEKHUIZEN 1
0
HUISSEN 2
3
ELDEN 3
1
WINTERSWIJK 2
4
TC ZUID 2
0
COLUMBAE 2
3
DOESBURG 2
1
ZELHEM 2
Donderdag 16 mei
0
ZELHEM 2
4
HUISSEN 2
Zaterdag 11 mei
1
TC ZUID 2
3
ELDEN 3
1
COLUMBAE 2
3
WINTERSWIJK 2
Zondag 5 mei
3
DOESBURG 2
1
BEEKHUIZEN 1
Zaterdag 20 april
1
BEEKHUIZEN 1
3
ZELHEM 2
4
HUISSEN 2
0
DOESBURG 2
1
WINTERSWIJK 2
3
TC ZUID 2
4
ELDEN 3
0
COLUMBAE 2

Wedstrijdschema

T.V. Columbae 2
Gem. Dubbel 17+ ZA 4e klasse
Uit
25-05-2024 13:00
Nr. 14155075
Baansoort: Kunstgras
T.C. Zuid 2
Gem. Dubbel 17+ ZA 4e klasse
Uit
01-06-2024 11:00
Nr. 14126780
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (4e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ELDEN 3541015515
2.TC ZUID 2540115515
3.HUISSEN 2430113313
4.DOESBURG 2530211911
5.ZELHEM 251228128
6.WINTERSWIJK 251137137
7.BEEKHUIZEN 141035115
8.COLUMBAE 250052182

Spelers (6)