Zaterdag Tennis Heren 1

3e klasse Heren 17+ Zaterdag

3e in poule 3e klasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 18 mei
4
ALTB 4
2
TC ZUID 3
5
SEVEN AEREN 1
1
BEMMEL 1
0
RUURLO 2
6
ANGEREN 1
Zaterdag 11 mei
3
ANGEREN 1
3
DOESBURG 1
5
ALTB 4
1
SEVEN AEREN 1
1
RUURLO 2
5
VORDEN 1
Zaterdag 4 mei
4
SEVEN AEREN 1
2
RUURLO 2
Vrijdag 26 april
5
ANGEREN 1
1
SEVEN AEREN 1
Zaterdag 20 april
2
VORDEN 1
4
ANGEREN 1
4
SEVEN AEREN 1
2
TC ZUID 3
2
BEMMEL 1
4
ALTB 4
5
DOESBURG 1
1
RUURLO 2

Wedstrijdschema

Zaterdag Heren 1 (3e klasse)
T.C. Seven Aeren 1
Thuis
25-05-2024 13:00
Nr. 14098111
Baansoort: Roodzand kunstgras
Zaterdag Heren 1 (3e klasse)
T.C. Bemmel 1
Thuis
01-06-2024 10:00
Nr. 14132774
Baansoort: Roodzand kunstgras
V.T.P. Vorden 1
Zaterdag Heren 1 (3e klasse)
Uit
08-06-2024 13:00
Nr. 14104325
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: De wedstrijd wordt gespeeld bij SV Socii op de Lankhorsterstraat 3a 7234 SR Wichmond

Poule stand (3e in poule 3e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ALTB 4550023723
2.ANGEREN 1532021921
3.DOESBURG 1421115915
4.SEVEN AEREN 15302151515
5.BEMMEL 14112111311
6.VORDEN 14202111311
7.TC ZUID 340047177
8.RUURLO 250055255

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (9)