Padel Vrijdag avond 6e klasse 1

6e klasse Padel Vrijdag Avond

5e in poule 6e klasse Padel Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 17 mei
4
DE PAASBERG 3
0
COLUMBAE 4
4
DIEREN 3
0
DOESBURG 1
4
DE GROENE KAMER 6
0
DIDAM 5
Vrijdag 10 mei
0
COLUMBAE 4
4
DIEREN 3
0
DIDAM 5
4
DE PAASBERG 3
Vrijdag 3 mei
2
DOESBURG 1
2
DE PAASBERG 3
1
COLUMBAE 4
3
DE GROENE KAMER 6
Vrijdag 19 april
3
DOESBURG 1
1
DIDAM 5
4
DIEREN 3
0
DE PAASBERG 3

Wedstrijdschema

VR Padel GD 6e klasse afd. 92
A.T.P.C. de Groene Kamer 6
Thuis
24-05-2024 19:00
Nr. 14085774
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (5e in poule 6e klasse Padel Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DIEREN 3550019119
2.DE PAASBERG 3522112812
3.DE GROENE KAMER 6421110610
4.COLUMBAE 452037137
5.DOESBURG 141126106
6.DIDAM 550052182

Spelers (5)