Zaterdag Padel Heren 1, 5e klasse afd. 7

5e klasse Padel Zaterdag

1e in poule 5e klasse Padel Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 18 mei
2
SEVEN AEREN 2
2
HUISSEN 6
0
DIEREN 3
4
DE RIETSTAP 2
4
DOESBURG 1
0
COLUMBAE 2
Zaterdag 11 mei
3
DE RIETSTAP 2
1
SEVEN AEREN 2
1
HUISSEN 6
3
DOESBURG 1
0
COLUMBAE 2
4
DIEREN 3
Zaterdag 20 april
4
DE RIETSTAP 2
0
HUISSEN 6
0
DIEREN 3
4
DOESBURG 1
0
COLUMBAE 2
4
SEVEN AEREN 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 5e klasse Padel Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DOESBURG 1550017317
2.DE RIETSTAP 2540116416
3.SEVEN AEREN 25122101010
4.DIEREN 352129119
5.HUISSEN 651137137
6.COLUMBAE 250051191

Spelers (5)