ZA Padel HD2 6e klasse afd. 42

6e klasse Padel Zaterdag

5e in poule 6e klasse Padel Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 18 mei
4
MALLUMSE MOLEN 2
0
DOESBURG 2
4
GROENLO 6
0
GROENLO 7
3
VELDMAAT 4
1
DE RIETSTAP 3
Zaterdag 11 mei
0
GROENLO 7
4
VELDMAAT 4
1
DE RIETSTAP 3
3
MALLUMSE MOLEN 2
0
DOESBURG 2
4
GROENLO 6
Zaterdag 20 april
3
MALLUMSE MOLEN 2
1
VELDMAAT 4
2
DE RIETSTAP 3
2
GROENLO 6
2
DOESBURG 2
2
GROENLO 7

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 6e klasse Padel Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.MALLUMSE MOLEN 2541016416
2.GROENLO 6523014614
3.VELDMAAT 4531113713
4.DE RIETSTAP 35122101010
5.DOESBURG 250235155
6.GROENLO 750142182

Spelers (5)