ZO Padel HD 1 4e klasse afdeling 46

4e klasse Padel Zondag

3e in poule 4e klasse Padel Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Maandag 20 mei
3
BEEKHUIZEN 2
1
COLUMBAE 1
0
DIEREN 2
4
DOESBURG 1
0
DIDAM 2
4
KELTENWOUD 7

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 4e klasse Padel Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BEEKHUIZEN 2550017317
2.COLUMBAE 1540116416
3.DOESBURG 1521211911
4.KELTENWOUD 751228128
5.DIEREN 250234164
6.DIDAM 250144164

Spelers (5)