ZO Padel HD 1 4e klasse afdeling 46

4e klasse Padel Zondag

3e in poule 4e klasse Padel Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 12 mei
4
COLUMBAE 1
0
DIEREN 2
3
DOESBURG 1
1
DIDAM 2
0
KELTENWOUD 7
4
BEEKHUIZEN 2
Zondag 21 april
0
KELTENWOUD 7
4
COLUMBAE 1
1
DOESBURG 1
3
BEEKHUIZEN 2
2
DIDAM 2
2
DIEREN 2

Wedstrijdschema

T.V. Dieren 2
ZO Padel HD1 4e klasse afd. 46
Uit
20-05-2024 13:00
Nr. 14171482
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (3e in poule 4e klasse Padel Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.COLUMBAE 1440015115
2.BEEKHUIZEN 2440014214
3.DOESBURG 14112797
4.DIEREN 240224124
5.KELTENWOUD 740224124
6.DIDAM 240134124

Spelers (5)